İsimlerini çocukken çizdiğimiz, gökyüzünde süzülen kuş resimlerinden alan beton kiremit modellerimizden tayfalbatros, zarif, gösterişli tasarımı, sızdırmaz ve sağlam yapısı ile çatılarınıza göz alıcı bir görüntü kazandırır.

Olağandışı hava şartlarına son derece dayanıklı olan tayfalbatros beton kiremitler, uzun süre güvenle kullanacağınız, sorunsuz çatılar oluşturmaya katkı sağlar. Yuvarlak ve yumuşak hatları sayesinde suyun tahliyesinde son derece başarılı bir kiremit olmasının yanı sıra, renklerinin canlılığı, parlaklığı ve düzgün yüzeyi sayesinde uzun yıllar solmadan, küf ve kir barındırmadan çatılarınızı korur.

Günümüzde, çatılarda kullanılan renkler mimari tasarımlarda önemli bir yer tutmaya başlamıştır. tayfalbatros beton kiremitler pek çok farklı renkte imal edilebileceği için, yapılarınıza görsel zenginlik katar.

 

İDDİALIYIZ, 30 YIL* GARANTİ VERİYORUZ!

TEKNİK ÖZELLİKLER:

Ölçüler: 330 x 420 mm
Ağırlık (adet): Maksimum 4,0 kg
Adet (m2): 10 adet/m2
Ağırlık (m2): Maksimum 40 kg/m2
Palette adet: 240 adet
Palet ağırlık: Yaklaşık 960 kg

Geleneksel Akdeniz çatı mimarisine uygun tasarlanan tayfmartı serisi beton kiremitlerimiz, çatılarınızın görsel açıdan canlı ve göz alıcı olmasını sağlarken fonksiyonel tasarımı ile de görevini başarılı bir şekilde yerine getirmektedir.

Her türlü hava koşuluna dayanıklıdır, çatınızı uzun yıllar güven ve konfor ile kullanmanızı sağlar.

tayfmartı beton kiremitler, yuvarlak ve yumuşak hatları sayesinde suyun tahliyesinde son derece başarılı bir kiremit olmasının yanı sıra, renklerinin canlılığı, parlaklığı ve düzgün yüzeyi sayesinde uzun yıllar solmadan, küf ve kir barındırmadan çatılarınızı korur.

EN 490 uluslararası normlarında üretilen ve CE sertifikasına sahip olan tüm serilerimiz gibi tayfmartı beton kiremit modellerimiz de uzun yıllar çatılarınızı güvenle koruyacaktır.

 

İDDİALIYIZ, 30 YIL* GARANTİ VERİYORUZ!

TEKNİK ÖZELLİKLER:

Ölçüler: 330 x 420 mm
Ağırlık (adet): Maksimum 4,2 kg
Adet (m2): 10 adet/m2
Ağırlık (m2): Maksimum 42 kg/m2
Palette adet: 240 adet
Palet ağırlık: Yaklaşık 1.008 kg